MXPLAD36KP70CAE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD36KP70CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 70V 113V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD36KP70CAE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD36KP70CAE3
Part Number MXPLAD36KP70CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1038 pcs Arkusz danych MXPLAD36KP70CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 70V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 113V
Napięcie - podziały (min) 77.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 36000W (36kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 319A