MXPLAD36KP40A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD36KP40A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD36KP40A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD36KP40A
Part Number MXPLAD36KP40A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1382 pcs Arkusz danych MXPLAD36KP40A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 40V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 64.5V
Napięcie - podziały (min) 44.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 559A Pojemność @ Częstotliwość -
Produkty powiązane
MXPLAD36KP400AE3
MXPLAD36KP400AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 400V 644V PLAD
Na stanie: 1504 pcs
Pobieranie: MXPLAD36KP400AE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP36CAE3
MXPLAD36KP36CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Na stanie: 1244 pcs
Pobieranie: MXPLAD36KP36CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP40AE3
MXPLAD36KP40AE3
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD