MXPLAD36KP24A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD36KP24A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD36KP24A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD36KP24A
Part Number MXPLAD36KP24A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1179 pcs Arkusz danych MXPLAD36KP24A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 24V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 39.8V
Napięcie - podziały (min) 26.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 905A Pojemność @ Częstotliwość -