MXPLAD36KP110CAE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD36KP110CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 110V 177V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD36KP110CAE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD36KP110CAE3
Part Number MXPLAD36KP110CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1032 pcs Arkusz danych MXPLAD36KP110CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 110V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 177V
Napięcie - podziały (min) 122V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 36000W (36kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 204A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXPLAD36KP110CA
MXPLAD36KP110CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V PLAD