MXPLAD30KP180CA
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD30KP180CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 180V 291V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD30KP180CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 866 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD30KP180CA
Part Number MXPLAD30KP180CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 180V 291V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 866 pcs Arkusz danych MXPLAD30KP180CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 180V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 291V
Napięcie - podziały (min) 200V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-13405
1086-13405-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 104A