MXPLAD30KP160AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD30KP160AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD30KP160AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 936 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD30KP160AE3
Part Number MXPLAD30KP160AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 936 pcs Arkusz danych MXPLAD30KP160AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13388
1086-13388-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 116A Pojemność @ Częstotliwość -