MXPLAD18KP8.5CA
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD18KP8.5CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD18KP8.5CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD18KP8.5CA
Part Number MXPLAD18KP8.5CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1741 pcs Arkusz danych MXPLAD18KP8.5CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 132A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Produkty powiązane
MXPLAD18KP8.5AE3
MXPLAD18KP8.5AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Na stanie: 1569 pcs
Pobieranie: MXPLAD18KP8.5AE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP85CAE3
MXPLAD18KP85CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Na stanie: 1430 pcs
Pobieranie: MXPLAD18KP85CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP85CA
MXPLAD18KP85CA
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Pobieranie: MXPLAD18KP85CA.pdf
MXPLAD18KP8.5CAE3
MXPLAD18KP8.5CAE3
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD