MXPLAD18KP28AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD18KP28AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD18KP28AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD18KP28AE3
Part Number MXPLAD18KP28AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1466 pcs Arkusz danych MXPLAD18KP28AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 45.5V
Napięcie - podziały (min) 31.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 396A Pojemność @ Częstotliwość -