MXPLAD18KP22AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD18KP22AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD18KP22AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD18KP22AE3
Part Number MXPLAD18KP22AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1907 pcs Arkusz danych MXPLAD18KP22AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 22V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 35.5V
Napięcie - podziały (min) 24.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 508A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXPLAD18KP22A
MXPLAD18KP22A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD