MXPLAD18KP170AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD18KP170AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD18KP170AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD18KP170AE3
Part Number MXPLAD18KP170AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1757 pcs Arkusz danych MXPLAD18KP170AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 66A Pojemność @ Częstotliwość -