MXPLAD18KP150AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD18KP150AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 150V 243V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD18KP150AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD18KP150AE3
Part Number MXPLAD18KP150AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1963 pcs Arkusz danych MXPLAD18KP150AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 150V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 243V
Napięcie - podziały (min) 167V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 75A Pojemność @ Częstotliwość -
Produkty powiązane
MXPLAD18KP14CA
MXPLAD18KP14CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Na stanie: 1438 pcs
Pobieranie: MXPLAD18KP14CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP150A
MXPLAD18KP150A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V PLAD