MXPLAD15KP60A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP60A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP60A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP60A
Part Number MXPLAD15KP60A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1383 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP60A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 60V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 96.8V
Napięcie - podziały (min) 66.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13311
1086-13311-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 156A Pojemność @ Częstotliwość -