MXPLAD15KP30CA
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP30CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP30CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP30CA
Part Number MXPLAD15KP30CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1291 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP30CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 48.4V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-13273
1086-13273-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 309A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Produkty powiązane
MXPLAD15KP30CAE3
MXPLAD15KP30CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD