MXPLAD15KP26CAE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP26CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP26CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP26CAE3
Part Number MXPLAD15KP26CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1176 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP26CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 42.1V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-13266
1086-13266-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 357A