MXPLAD15KP22A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP22A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP22A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP22A
Part Number MXPLAD15KP22A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1394 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP22A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 22V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 35.5V
Napięcie - podziały (min) 24.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13255
1086-13255-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 423A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXPLAD15KP22CA
MXPLAD15KP22CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Na stanie: 1044 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP22CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP24AE3
MXPLAD15KP24AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
Na stanie: 1209 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP24AE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP22AE3
MXPLAD15KP22AE3
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD