MXPLAD15KP18A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP18A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP18A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP18A
Part Number MXPLAD15KP18A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1373 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP18A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 18V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 20V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13243
1086-13243-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 516A Pojemność @ Częstotliwość -