MXP5KE75A
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE75A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXP5KE75A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75V 121V DO204AL
Arkusze danych: MXP5KE75A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXP5KE75A
Part Number MXP5KE75A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5569 pcs Arkusz danych MXP5KE75A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 75V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 121V
Napięcie - podziały (min) 83.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-13003
1086-13003-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.1A Pojemność @ Częstotliwość -