MXLSMLJ85A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMLJ85A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MXLSMLJ85A/TR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMLJ85A/TR
Part Number MXLSMLJ85A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 6489 pcs Arkusz danych MXLSMLJ85A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLJ (DO-214AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy MXLSMLJ85A/TRMS temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.8A Pojemność @ Częstotliwość -