MXLSMCJLCE17AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE17AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJLCE17AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJLCE17AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJLCE17AE3
Part Number MXLSMCJLCE17AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8172 pcs Arkusz danych MXLSMCJLCE17AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.6V
Napięcie - podziały (min) 18.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12254
1086-12254-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 54A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose