MXLSMCJLCE160A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE160A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJLCE160A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJLCE160A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJLCE160A
Part Number MXLSMCJLCE160A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6367 pcs Arkusz danych MXLSMCJLCE160A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12247
1086-12247-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.8A
Pojemność @ Częstotliwość 90pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose