MXLSMCJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ90A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJ90A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJ90A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJ90A
Part Number MXLSMCJ90A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7812 pcs Arkusz danych MXLSMCJ90A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146V
Napięcie - podziały (min) 100V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12221
1086-12221-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 10.3A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLSMCJLCE100A
MXLSMCJLCE100A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Na stanie: 7567 pcs
Pobieranie: MXLSMCJLCE100A.pdf
RFQ
MXLSMCJ9.0CA
MXLSMCJ9.0CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na stanie: 9031 pcs
Pobieranie: MXLSMCJ9.0CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ9.0AE3
MXLSMCJ9.0AE3