MXLSMCJ150A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ150A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJ150A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJ150A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJ150A
Part Number MXLSMCJ150A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9899 pcs Arkusz danych MXLSMCJ150A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 150V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 243V
Napięcie - podziały (min) 167V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12077
1086-12077-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 6.2A Pojemność @ Częstotliwość -