MXLSMBJSAC36E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC36E3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMBJSAC36E3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 36V 60V DO214AA
Arkusze danych: MXLSMBJSAC36E3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMBJSAC36E3
Part Number MXLSMBJSAC36E3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 60V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9391 pcs Arkusz danych MXLSMBJSAC36E3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 60V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 1086-11754
1086-11754-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 8.6A
Pojemność @ Częstotliwość 30pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose