MXLSMBG10CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG10CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMBG10CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Arkusze danych: MXLSMBG10CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMBG10CAE3
Part Number MXLSMBG10CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8409 pcs Arkusz danych MXLSMBG10CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17V
Napięcie - podziały (min) 11.1V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Inne nazwy 1086-11362
1086-11362-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 35.3A