MXLPLAD6.5KP43AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD6.5KP43AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD6.5KP43AE3
Part Number MXLPLAD6.5KP43AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7322 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-11184
1086-11184-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 93A Pojemność @ Częstotliwość -