MXLPLAD6.5KP28A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD6.5KP28A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD6.5KP28A
Part Number MXLPLAD6.5KP28A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7007 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 45.5V
Napięcie - podziały (min) 31.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-11163
1086-11163-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 143A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD6.5KP26A
MXLPLAD6.5KP26A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Na stanie: 8256 pcs
Pobieranie:
RFQ
MXLPLAD6.5KP30A
MXLPLAD6.5KP30A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Na stanie: 7403 pcs
Pobieranie:
RFQ
MXLPLAD6.5KP28AE3
MXLPLAD6.5KP28AE3
Opis: TVS DIODE 28V 45.5V PLAD