MXLPLAD36KP14A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD36KP14A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 14V 24V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD36KP14A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD36KP14A
Part Number MXLPLAD36KP14A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 24V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1677 pcs Arkusz danych MXLPLAD36KP14A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 14V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24V
Napięcie - podziały (min) 15.6V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1500A (1.5kA) Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD36KP150A
MXLPLAD36KP150A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V PLAD
Na stanie: 1703 pcs
Pobieranie: MXLPLAD36KP150A.pdf
RFQ
MXLPLAD36KP150CA
MXLPLAD36KP150CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V PLAD
Na stanie: 1327 pcs
Pobieranie: MXLPLAD36KP150CA.pdf
RFQ
MXLPLAD36KP14AE3
MXLPLAD36KP14AE3
Opis: TVS DIODE 14V 24V PLAD