MXLPLAD30KP43AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP43AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP43AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP43AE3
Part Number MXLPLAD30KP43AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1690 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP43AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-11032
1086-11032-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 432A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD30KP45CA
MXLPLAD30KP45CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Na stanie: 1282 pcs
Pobieranie: MXLPLAD30KP45CA.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP40AE3
MXLPLAD30KP40AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Na stanie: 1340 pcs
Pobieranie: MXLPLAD30KP40AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP43A
MXLPLAD30KP43A
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD