MXLPLAD30KP300AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP300AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 300V 483V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP300AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP300AE3
Part Number MXLPLAD30KP300AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 300V 483V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1346 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP300AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 300V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 483V
Napięcie - podziały (min) 333V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-11004
1086-11004-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 62A Pojemność @ Częstotliwość -