MXLPLAD30KP160A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP160A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP160A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP160A
Part Number MXLPLAD30KP160A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1489 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP160A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10943
1086-10943-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 116A Pojemność @ Częstotliwość -