MXLPLAD30KP130CA
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP130CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP130CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP130CA
Part Number MXLPLAD30KP130CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1244 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP130CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-10929
1086-10929-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 142A