MXLPLAD18KP78CA
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP78CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 78V 126V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP78CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP78CA
Part Number MXLPLAD18KP78CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2045 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP78CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 78V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 126V
Napięcie - podziały (min) 86.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 143A