MXLPLAD18KP43AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP43AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP43AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP43AE3
Part Number MXLPLAD18KP43AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2025 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP43AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 260A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD18KP43CAE3
MXLPLAD18KP43CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Na stanie: 1813 pcs
Pobieranie: MXLPLAD18KP43CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP43A
MXLPLAD18KP43A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD