MXLPLAD18KP17AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP17AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17V 27.6V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP17AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP17AE3
Part Number MXLPLAD18KP17AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1829 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP17AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.6V
Napięcie - podziały (min) 18.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 653A Pojemność @ Częstotliwość -