MXLPLAD18KP15CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP15CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP15CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP15CA
Part Number MXLPLAD18KP15CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1738 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP15CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 738A Pojemność @ Częstotliwość -