MXLPLAD18KP130CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP130CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP130CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP130CA
Part Number MXLPLAD18KP130CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1632 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP130CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 87A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD18KP130AE3
MXLPLAD18KP130AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 130V 209V PLAD
Na stanie: 1978 pcs
Pobieranie: MXLPLAD18KP130AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP12A
MXLPLAD18KP12A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Na stanie: 2300 pcs
Pobieranie: MXLPLAD18KP12A.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP130CAE3
MXLPLAD18KP130CAE3
Opis: TVS DIODE 130V 209V PLAD