MXLPLAD18KP10A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD18KP10A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 10V 17V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD18KP10A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD18KP10A
Part Number MXLPLAD18KP10A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2249 pcs Arkusz danych MXLPLAD18KP10A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17V
Napięcie - podziały (min) 11.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1059A (1.059kA) Pojemność @ Częstotliwość -