MXLPLAD15KP36AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP36AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP36AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP36AE3
Part Number MXLPLAD15KP36AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2306 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP36AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10836
1086-10836-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 258A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD15KP30CAE3
MXLPLAD15KP30CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Na stanie: 1723 pcs
Pobieranie: MXLPLAD15KP30CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP40AE3
MXLPLAD15KP40AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Na stanie: 2195 pcs
Pobieranie: MXLPLAD15KP40AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP36A
MXLPLAD15KP36A
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD