MXLPLAD15KP170AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP170AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP170AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP170AE3
Part Number MXLPLAD15KP170AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1795 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP170AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10788
1086-10788-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 55A Pojemność @ Częstotliwość -