MXLPLAD15KP13A
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP13A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP13A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP13A
Part Number MXLPLAD15KP13A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2038 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP13A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10763
1086-10763-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 696A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD15KP12CAE3
MXLPLAD15KP12CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Na stanie: 1695 pcs
Pobieranie: MXLPLAD15KP12CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP14CA
MXLPLAD15KP14CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Na stanie: 1771 pcs
Pobieranie: MXLPLAD15KP14CA.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP13AE3
MXLPLAD15KP13AE3
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V PLAD