MXLPLAD15KP110AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD15KP110AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 110V 177V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD15KP110AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD15KP110AE3
Part Number MXLPLAD15KP110AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2107 pcs Arkusz danych MXLPLAD15KP110AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 110V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 177V
Napięcie - podziały (min) 122V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-10744
1086-10744-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 84A Pojemność @ Częstotliwość -