MXLP5KE7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE7.5AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLP5KE7.5AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL
Arkusze danych: MXLP5KE7.5AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLP5KE7.5AE3
Part Number MXLP5KE7.5AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5673 pcs Arkusz danych MXLP5KE7.5AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.9V
Napięcie - podziały (min) 8.33V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-10552
1086-10552-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 38.8A Pojemność @ Częstotliwość -