MXLP5KE60CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE60CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLP5KE60CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO204AL
Arkusze danych: MXLP5KE60CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLP5KE60CA
Part Number MXLP5KE60CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5206 pcs Arkusz danych MXLP5KE60CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 60V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 96.8V
Napięcie - podziały (min) 66.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 500W
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy 1086-10541
1086-10541-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.2A