MXLP5KE120AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE120AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLP5KE120AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 120V 193V DO204AL
Arkusze danych: MXLP5KE120AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLP5KE120AE3
Part Number MXLP5KE120AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5330 pcs Arkusz danych MXLP5KE120AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 120V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 193V
Napięcie - podziały (min) 133V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-10420
1086-10420-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLP5KE120A
MXLP5KE120A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO204AL