MXL5KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP54CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXL5KP54CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A
Arkusze danych: MXL5KP54CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXL5KP54CA
Part Number MXL5KP54CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4928 pcs Arkusz danych MXL5KP54CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-10001
1086-10001-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 57A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXL5KP51CAE3
MXL5KP51CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V CASE 5A
Na stanie: 4793 pcs
Pobieranie: MXL5KP51CAE3.pdf
RFQ
MXL5KP54CAE3
MXL5KP54CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A