MXL15KP22AE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP22AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXL15KP22AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 22V 37.1V CASE 5A
Arkusze danych: MXL15KP22AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXL15KP22AE3
Part Number MXL15KP22AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 37.1V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2355 pcs Arkusz danych MXL15KP22AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 22V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 37.1V
Napięcie - podziały (min) 24.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9804
1086-9804-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 404A Pojemność @ Częstotliwość -