MX5KP70AE3
MicrosemiMicrosemi
MX5KP70AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX5KP70AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 70V 113V CASE 5A
Arkusze danych: MX5KP70AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MX5KP70AE3
Part Number MX5KP70AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2352 pcs Arkusz danych MX5KP70AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 70V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 113V
Napięcie - podziały (min) 77.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9564
1086-9564-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 44A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MX5KP70A
MX5KP70A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V CASE 5A