MX5KP16CAE3
MicrosemiMicrosemi
MX5KP16CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX5KP16CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 16V 26V CASE 5A
Arkusze danych: MX5KP16CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX5KP16CAE3
Part Number MX5KP16CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2781 pcs Arkusz danych MX5KP16CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 16V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 26V
Napięcie - podziały (min) 17.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-9466
1086-9466-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 192A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MX5KP15CA
MX5KP15CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V CASE 5A
Na stanie: 2791 pcs
Pobieranie: MX5KP15CA.pdf
RFQ
MX5KP16CA
MX5KP16CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V CASE 5A