MX15KP51CA
MicrosemiMicrosemi
MX15KP51CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX15KP51CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A
Arkusze danych: MX15KP51CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX15KP51CA
Part Number MX15KP51CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1402 pcs Arkusz danych MX15KP51CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.8V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-9393
1086-9393-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 181A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MX15KP51CAE3
MX15KP51CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A