MX15KP45CA
MicrosemiMicrosemi
MX15KP45CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX15KP45CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45V 73V CASE 5A
Arkusze danych: MX15KP45CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MX15KP45CA
Part Number MX15KP45CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 73V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1559 pcs Arkusz danych MX15KP45CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 45V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 73V
Napięcie - podziały (min) 50V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-9385
1086-9385-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 205A Pojemność @ Częstotliwość -